TEHNOLOŠKI PODATKI

VrstaAbsolutna teža 1000 zrn v gŠtevilo zrn v 1 gMinimalna temp. kalitveŠtevilo dni do vznika 5°CŠtevilo dni do vznika 12°CŠtevilo dni do vznika 20°C
Nizki fižol250-4502,0-4,07.73011
Visoki fižol300-5002,0-3,07.73011
Rdeča pesa12,0-20,050-802.141127
Brokoli2,5-3,0330-4001.330106
Brstični ohrovt3,0-4,5220-3301.128106
Kitajsko zelje2,5-3,5330-4001.2
Rdeče zelje3,0-5,0200-3001.327106
Ohrovt3,0-5,0200-3001.93195
Belo Zelje3,0-5,0200-300127106
Korenje0,8-1,8550-12001.346169
Cvetača2,7-4,0250-3501.330106
Zelena gomoljna0,3-0,52000-33004.63215
Zelena listna0,3-0,52000-33004.63215
Repa3,0-4,0250-330
Koleraba2,0-3,0330-500
Koromač4,0-6,0170-250
Kumare za vlaganje252512.114
Kumare solatne20-3030-4012.114
Jajčevec6,0-8,0120-14012.130106
Kolerabica3,0-4,0250-3301.330105
Por2,3-3,7300-4001.7672212
Solata mehkolistna0,8-1,2800-12003.54784
Solata krhkolistna1,0-1,5700-10003.54784
Solata listna0,8-1,2800-12003.54784
Endivija1,3-1,6650-750
Radič1.7600
Motovilec0,9-1,5700-1100
Melona25-5030-4012.214
Lubenica3003.312.214
Čebula2,5-4,0250-4001.4612112
Grah150-3503,0-7,01.62895
Paprika6,0-8,0120-1606.75622
Redkvica6,0-10,0100-160
Špinača9,0-11,090-1100.12396
Bučke250-3003,0-4,0
Sladka koruza1755.71.4612112
Paradižnik2,5-4,0250-4008.7278

tobia (1) tobia (10) tobia (11) tobia (13) tobia (14) tobia (2) tobia (3) tobia (4) tobia (5) tobia (6) tobia (7) tobia (8) tobia (9)

×

DSC_0257 DSC_0258 DSC_0259 DSC_0260 DSC_0261 menzania (1) menzania (2) menzania (3)

×

ferro (1) ferro (10) ferro (11) ferro (2) ferro (4) ferro (5) ferro (6) ferro (7) ferro (9) kolia (1)

×

bucharest (10) bucharest (12) bucharest (5) bucharest (7) bucharest (8) bucharest (9)

×

ambrosia (1) ambrosia (10) ambrosia (11) ambrosia (12) ambrosia (13) ambrosia (14) ambrosia (15) ambrosia (2) ambrosia (3) ambrosia (4) ambrosia (5) ambrosia (6) ambrosia (7) ambrosia (8) ambrosia (9) DSC_0043 DSC_0044 DSC_0045 DSC_0046 DSC_0047 DSC_0048 DSC_0049 DSC_0050

×

pandion

×

champ

×

ammon

×

ironman (1)    ironman (6) ironman (7) ironman (8) ironman (9) IronmanStudio

×

 orange sunday (1) orange sunday (2)

×

 SibelleCourges CLX BN 001

×

 BUCKA CIGAL cigal (1) cigal (2) cigal copy Cigal4 Cigal5

×

wrangler (1) wrangler (2) wrangler (3) wrangler (4) wrangler (5) wrangler (6) wrangler (7)

×

top kapi

×

freedom (1) freedom (2) freedom (3) freedom (4) freedom (5) freedom (6) freedom

×

Antelope

×

elbrus (7) elbrus (1) elbrus (2) elbrus (3) elbrus (4) elbrus (5) elbrus (6)

×

Golden Spike

×

green banner

×

red zeppelin

×

 maruchka (8) maruchka (9) maruchka (1) maruchka (2) maruchka (3) maruchka (4) maruchka (5) maruchka (6) maruchka (7)

×

ophely (6) ophely (1) ophely (2) ophely (3) ophely (4) ophely (5)

×

antea

×

doge

×

etna etna2

×

sotsji (1) sotsji (2) sotsji (3)

×

globus (1) globus (2)

×

erika (1) erika (2) erika (3) erika (4) erika (5)

×

bilbo

×

carbolli

×

nebula

×

phoenix (1) phoenix (2) phoenix (3) phoenix (4)PhoenixHD01 cc H. Thurel

×

mirabelle

×

regal

×

modellino (1) modellino (2) modellino (3) modellino (4) modellino (6) modellino (8) modellino

×

oblaobla1

×

sentinel

×

verona

×

esador (8) esador (9) esador (10) esador (11) esador (12) esador (13) esador (14) esador (15) esador (1) esador (2) esador (3) esador (4) esador (5) esador (6) esador (7)

×

jannet (1) jannet (1) jannet (2) jannet (3) jannet (4) jannet (5) jannet (6)

×

ariadni (1) ariadni (2) ariadni (3) ariadni (4)

×

Beladonna11

×

coach (1) coach (2)

×

eris (3) eris (1) eris (2)

×

kaptur (1) kaptur (2) kaptur (5)

×

Lombardo_Tago_grande

×

madonna (1) madonna (2) madonna (3) madonna (4)

×

maradona (1) maradona (2) maradona (3) maradona

×

nikita (1) nikita (2) nikita (3) nikita (4) nikita (5)

×

Daimos Daimos Daimos

×

red knight (2) red Knight redknight

×

silba (4) silba (5) silba (6) silba (1) silba (2) silba (3)

×

soffiane

×

Ovation Ovation Ovation

×

2014-07-01 12.22.26 2014-07-01 12.23.06

×

Pomodoro Belmonte

×

Cherokee (1) Cherokee (2) cherokee cherokee1

×

2014-07-18 08.12.31 2014-07-18 08.12.37 2014-07-18 08.12.57

×

2014-07-01 12.13.10 crispino

×

degheio (1) degheio (2)

×

florida

×

H 11 (1) H 11 (2) H 11 (3)

×

kero

×

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA matias (4) matias (5)

×

2014-07-01 12.12.28 2014-07-01 12.44.55

×

paki1 paki2 paki3 paki4 paki5 paki6 paki7

×

2014-07-18 08.13.25 DSC_0134 DSC_0135 DSC_0136 DSC_0137

×

principino principino1 principino2

×

2014-07-01 11.31.40 2014-07-01 11.31.54 2014-07-01 12.42.54 2014-07-01 12.43.03 2014-07-01 12.43.46 2014-07-01 12.43.51 Signora-P1010799 (1) signora signora1

×

2014-07-01 12.12.57 2014-07-18 08.11.59 stargold

×

2014-07-01 12.12.12 2014-07-01 12.12.17 2014-07-18 08.09.09

×

valido (1) valido (2) valido (3) valido (4)

×

venezia

×

red dynasty

×

biondina (1) biondina (2)

×

oakly (1) oakly (2) oakly (3)

×

roumer

×

solata hamac

×

sotalis (1) sotalis (2) sotalis (3) sotalis (4) sotalis (5)

×

susybel (1) susybel (2) susybel (3)

×

epsilon epsilon1

×

llanoverde (1) llanoverde (2) llanoverde (3) Llanoverde (4) Llanoverde (5) Llanoverde (6) Llanoverde

×

nader1 nader

×

d'elne

×

mentor

×

tall utah

×

podlage paradižnik (8)podlage paradižnik (7)podlage paradižnik (6)podlage paradižnik (5)podlage paradižnik (4)podlage paradižnik (3)podlage paradižnik (2)podlage paradižnik (1)podlage paradižnik (9)podlaga paradižnik 2 podlaga paradižnik

×

podlaga polifemo

×

rocal OLYMPUS DIGITAL CAMERA

×

brstični ohrovt (1) brstični ohrovt (2) brstični ohrovt (3) brstični ohrovt (4)

×

capriccio (1) capriccio (2) capriccio (3) capriccio (4)

×

galine (2) galine (3)

×

epic (2) epic (3) epic 

×

TalentoHD01(det) cc Clause

×

PalatinoHD01

×

IntensoHD01(det)

×

KaporalHD02

×

Red SkyHD04 cc Clause

×

AvisoHD01 cc Clause

×

ElodyHD01 cc Clause

×

TrophyHD01(det)

×

GalaHD01

×

CoraHD01(Det) cc Clause

×

EliteHD01

×

MusqueeHiverdeProvenceHD01 cc Clause

×

PotimarronHD01(cc Clause)

×

FlorineHD01(Det) cc Clause

×

MelvineHD03 cc. Clause

×

SellinaHD01(det)

×

NotiliaHD01 (Det)

×

Spartaco (D10130)Spartaco (D10130)Spartaco (D10130)Spartaco (D10130)

×